Duyuru

2003 yılında ulusal zircir olma hedefi ile faaliyete giren firmamız, 1700'ü aşkın istihdam ettiğimiz personelimiz ile 6 şehir 58 şubede sizlere hizmet sundu. Ancak ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor dönemde yaşanan ekonomik daralma sebebiyle Marka Gıda Alışveriş Merkezleri adı altında hizmet veren firmamızın faaliyetine son verilmiştir.

14 yıllık faaliyetimiz boyunca bize destek veren siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Halis Kaplan

"Şubelerimizde 40 bin ürün sergilendiğini biliyor musunuz ?"

Halis Kaplan Kimdir?

1973 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Kaplan, evli ve 3 çocuk babasıdır. İşletme fakültesinde öğrenimini tamamlamış ve öğrenmekten hiç bir zaman vaz geçmemiştir. Ortaokul yıllarıyla birlikte esnaf olarak başladığı ticaret hayatına, şu an bölgedeki dev bir Grup’un  Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Halis KAPLAN, 2003 yılında Marka Grup Yön. Kur. Onursal Başkanı olan Babası İsmail KAPLAN’dan devraldığı işletmeyi, Sadece Avm ‘ye bağlı kalmayıp, sektörün ve bölgenin ihtiyaçlarını araştırarak, yerinde ve isabetli adımlarla ilerlemektedir

5.000 Büyükbaşlık Tarım ve Hayvancılık işletmeleri, Saatte 1140/KW Enerji üreten, Enerji Üretim Tesisleri ,  Biogaz Üretim Tesisi, Otomotiv, seracılık, tekstil, süt ve 10 000 başlık gezen tavuk yumurta üretim tesisi gibi alanlarla birleştirmiştir. Bu İşletmeler Yine Marka Grup bünyesinde birerSivas markası olarak Anadolumuza hizmet verecektir.Daima birlikte üretelim, birlikte  büyüyelim , birlikte kalkınalım anlayışla da yatırımlarını devam ettirmektedir.

Marka Grup Yönetim Kurulu başkanı Halis KAPLAN yatırımlarının yanısıra da                           

Diyanet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi
Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi
Ticaret Odası Meclis Üyesi
Sivas Belediyespor As Başkanı
İlbeyliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi 

 gibi kuruluşlarda yer alarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir