Duyuru

2003 yılında ulusal zircir olma hedefi ile faaliyete giren firmamız, 1700'ü aşkın istihdam ettiğimiz personelimiz ile 6 şehir 58 şubede sizlere hizmet sundu. Ancak ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor dönemde yaşanan ekonomik daralma sebebiyle Marka Gıda Alışveriş Merkezleri adı altında hizmet veren firmamızın faaliyetine son verilmiştir.

14 yıllık faaliyetimiz boyunca bize destek veren siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Marka Grup Tekstil

"2013 Yılında 11.500 Adet Komili 32li Tuvalet Kağıdı İle En Büyük Teşhir Alanı Dalında Guinness Rekoru Kırmıştır. "

Marka Grup Tekstil Hakkında


Ekoser Grup® İş Kıyafetleri, Medikal Tekstil ürünleri ve promosyon çanta imalatı yapan bir limited şirketidir. Firmamız 1999 yılında kurulmuş olan bir bez çanta üretim işletmesini 2008′de satın alarak, ülkemizde faaliyet gösteren birçok işletmenin bez çanta ihtiyacını karşılamak üzere pazarda yerini almıştır. Kuruluşumuzdan bu yana insana ve doğaya karşı sorumluklarımız gereği bez çantanın kullanım alanlarını yaygınlaştırmayı görev edindik. Bu bağlamda bez çanta kullanımına yönelik ilginin artması ve daha etkileşimli bir reklam aracı olarak kullanılması için bez çantada ofset baskı yöntemini uygulamaya başladık.

Firmamız ofset baskı yöntemi sayesinde geniş bir müşteri kitlesine daha kaliteli bir hizmet sunarak, bez çantanın Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmasına katkı sağladı. 2009 yılı başlarında ev tekstil ürünleri imal eden bir firmanın bayiliğini alıp, bu ürünleri bölgedeki tüketicilerin taleplerini karşılamak üzere 18 ili hedef alan bir pazara sunarak geride bıraktığımız mali dönemleri yüksek cirolarla kapatmıştır.

2011 yılı başlarında ise; Doktor ve Hemşire önlükleri başta olmak üzere tüm hastane kıyafetlerini ve meslek gruplarına yönelik "İş Elbiselerini” üretim parkuruna dahil ettik. Günümüz ticaret koşulları sebebiyle tüketiciler satın alacağı ürünleri aracı ve satıcılardan temin etmek yerine doğrudan imalatçıdan satın almayı tercih etmektedirler. Üretimciye ulaşmak için çaba sarfeden müşterilerimizin bu taleplerini karşılamak adına önce doğrudan satış mağazamızı ardından da internet satış mağazamızı faaliyete geçirdik. Klasiklerin dışında tescillenmiş yepyeni modellerimizi internet sitemizde bulabileceksiniz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizin hammaddesi birinci kalitede olup çevreye zararsız ve hijyeniktir.

2014 yılı başlarında MARKA GRUP bünyesine dahil olan firmamız, Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 2200m2 kapalı alan içerisinde kesim, baskı-nakış, dikim ve ütü-paket bölümleriyle entegre bir tesis haline gelmiştir.

Türkiye genelinde bayilik sistemi kurmuş, perakende, toptan ve internet satış ağını tamamlamış olan firmamız bölgenin yüksek sayıda istihdam sağlayan güzide firmalardan biri olmuştur. Mevcut pazar paylarının yanı sıra Avrupa ülkelerine ihracat yapan firmamız, global aktörlere rekabet edebilme adına gerek imalat gerekse pazarlama dalının bütün enstrümanlarını kullanarak önce bölgesine sonra da ülke ekonomisine katkı sağlama arzusundadır.

Çalışmalarımız aktif olarak devam etmekte olup, öncelikli hedeflerimiz kendi marka ürünlerimizi üretmek ve pazardaki diğer firmaların tekstil ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu prensiple yola çıkan firmamız bir çok yerli ve yabancı işletmenin çözüm ortağı olmuştur.

Ekoser Grup® önümüzdeki yıllarda uzun vadeli hedeflerini ortaya koyarken doğa ve insan merkezli sağlam bir temel üzerine ilerleyerek büyümeyi ilke olarak benimsemiş bir firmadır.

  • Marka Grup Tarım Hayvancılık
  • Marka Grup Enerji
  • Marka Grup Tekstil
  • Marka Grup Sera Organik Tarım
  • Marka Grup Biogaz
  • Marka Grup Süt
  • Marka A.V.M.
  • Marka Grup Yumurta