Duyuru

2003 yılında ulusal zircir olma hedefi ile faaliyete giren firmamız, 1700'ü aşkın istihdam ettiğimiz personelimiz ile 6 şehir 58 şubede sizlere hizmet sundu. Ancak ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor dönemde yaşanan ekonomik daralma sebebiyle Marka Gıda Alışveriş Merkezleri adı altında hizmet veren firmamızın faaliyetine son verilmiştir.

14 yıllık faaliyetimiz boyunca bize destek veren siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Marka Grup Tarım Hayvancılık

"Marka Gıda bünyesinde 1600 kişinin çalıştığını biliyor musunuz ?"

Marka Grup Tarım Hayvancılık Hakkında

Hakkımızda

Marka Grup Tarım Ve Hayvancılık İşletmeleri Enerji Üretim İthalat İhracat Ticaret Sanayi LTD Şirketii 10.11.2010 tarihinde Sivas’ta kuruldu.
Bölgemize hayvancılık alanında katkıda bulunmak, modern hayvancılığı en iyi şekilde yapmak ve bölgemizde örnek teşkil etmek amacıyla kurulan şirketimiz, bölgemizde ki çiftçilerin gelişmesine katkı sağlayacaktır.

MİSYONUMUZ-VİZYONUMUZ

Hayvancılıkla ilgili faaliyetlerin gelişmesine yardımcı olmak ve çevre üreticileri ile işbirliği içerisinde onlara örnek teşkil etmek, destek ve yardımcı olmak.
* Çevre koşullarına önem vererek doğamızı korumak ve geliştirmek.
* Et verimi yüksek ırkları yetiştirerek optimum koşulları sağlayarak yüksek verim sağlamak.
* Et kalitesini artırarak besi randımanını üst seviyeye taşımak.
* Hayvan sağlığına maksimum önemi vererek tüketiciyi korumak.
* Marka Grup Besi olarak Marka Alış Veriş Merkezlerinde son satış noktası olarak aranan kaliteli, lezzetli halkımızın damak tadına uygun et radımanını sağlayarak aranan kaliteyi oluşturmak.

Besi İşletmesi

Ülkemizin ve dünyanın kabul ettiği en seçkin besi ırkları özenle seçilerek, tüm sağlık kontrolleri yapılarak gerekli aşılar yapıldıkdan sonra besi işletmesine alınan besi hayvanlarımız Sivas’ın doğal bitki örtüsünden oluşan tabii yemlerle beslenmektedir. Yem fabrikamızda üretilen kesif yem takviyesiyle besi hayvanlarımızda istenilen kilo artışları sağlanarak et kalitesi en üst seviyeye çıkarıldıkdan sonra halkımıza sağlıklı, hijyenik ve tabii et olarak sunulmaktadır.
Sivas-Ankara karayolu üzeri 22. Km.sinde bulunan 400 dönüm araziye sahip Marka Grup Besi tesislerimiz en son teknoloji ile yapılmıştır. Tesislerimiz tamamen kapalı ve serbest sistemden oluşmaktadır. 5000 baş besi kapasitesine sahip Marka Grup Besi işletmesi ayrıca kurban besi ahırı ile halkımızın kurbanlık ihtiyacınıda karşılamaktadır.

 

Bitkisel Üretim

Kendi bünyemizce yetiştirmiş olduğumuz bitkilerimizi besi işletmesinde kullanarak siz değerli halkımıza daha doğal daha sağlıklı besinler sunuyoruz.

  • Marka Grup Tarım Hayvancılık
  • Marka Grup Enerji
  • Marka Grup Tekstil
  • Marka Grup Sera Organik Tarım
  • Marka Grup Biogaz
  • Marka Grup Süt
  • Marka A.V.M.
  • Marka Grup Yumurta